ER-kiristysholkki ER 40 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin karkaistut ja hiotut.
Korroosiosuoja: Koko kiristysholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
Holkin kokoonpuristuvuus on aina enintään 1mm halkaisijassa, esim. ⌀ 10−9mm, paitsi ⌀ 1, 1,5 ja 2 (vain 0,5 mm).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kokonaispituus l | 46 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 41 mm |
| Kartio | ER 40 |
| Tyyppi | 472 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 41 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3089906 |
|---|---|
| EAN | 2050001765765 |