ER-kiristysholkki ER 40 17 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Kauttaaltaan karkaistut ja hiotut. Kiillotettu.
Huomautus
Holkin puristusalue on aina enintään 16 mm halkaisijassa, esim. ⌀ 10−9 mm, paitsi ⌀ 1, 1,5 ja 2 (vain 0,5 mm).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 46 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 41 mm |
| Kartio | ER 40 |
| Tyyppi | 472 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 41 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30904017 |
|---|---|
| EAN | 4045197151797 |