ER-holkki ER 32 7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Täyskarkaistu ja hiottu.
Korroosiosuoja: koko holkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää holkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
Holkin kokoonpuristuvuus on aina enintään 1 mm halkaisijassa, esim. ⌀ 10–9 mm, paitsi ⌀ 1, 1,5 ja 2 (vain 0,5 mm).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Kartio | ER 32 |
| Tyyppi | 470 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3089817 |
|---|---|
| EAN | 2050001767073 |