ER-kiristysholkki 13 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin karkaistu ja hiottu. Kiillotettu.
Huomautus
Holkin puristusalue on aina enintään 10mm halkaisijalla, esim. ⌀ 10−9mm, paitsi ⌀ 1, 1,5 ja 2 (vain 0,5 mm).
ER16-, ER25- ja ER32-kiristysholkit ilman tiivistettä ovat saatavana myös tuumamitoissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Kartio | ER 32 |
| Tyyppi | 470 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30900013 |
|---|---|
| EAN | 4045197151582 |