ER-kiristysholkki ER 16 2 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Läpikarkaistut ja hiotut. Kiillotettu.
Huomautus
Holkin kokoonpuristuvuus on aina enintään 1mm halkaisijalta, esim. ⌀ 10–9 mm, paitsi ⌀ 1, 1,5 ja 2 (vain 0,5 mm).
ER16-, ER25- ja ER32-kiristysholkkeja ilman tiivistettä on saatavana myös tuumamitoissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 27.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17 mm |
| Kartio | ER 16 |
| Tyyppi | 426 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3089202 |
|---|---|
| EAN | 4045197151117 |