Tiivistealuslevy HP ER-kiristysmutterille CENTRO P DI16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vulkanoidut korkeapaineiset tiivistealuslevyt jopa 80 bariin.
Holkin kokoonpuristuvuus 0,5 mm (+ 0,4 / − 0,1).
Mini = kaikki koot, joissa ”M”, erittäin kapea malli.
MiniSmal = koko, jossa ”MS”, erittäin, superkapea malli.
Kartiomainen = kaikki koot, joissa ”C”.
Standardi = kaikki muut koot.
Huomautus
FAHRION-järjestelmän ER-kiristysmutterit tyyppiä CP ja tiivistealuslevyt tyyppiä HP eivät sovi muihin järjestelmiin!
FAHRION ER-kiristysmutteri CENTRO P HDC ei sovi standardeihin ER-holkkipitimiiin CENTRO P.
- Tiivistealuslevyt 0,5 mm:n välein pyynnöstä.
- Tiivistealuslevyt DI40 pyynnöstä.
Ei yhteensopiva muiden tiivistealuslevyjärjestelmien kanssa!
Tekniset tiedot
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 12.6 mm |
|---|---|
| Tyypille | DI16 |
| Korkeus l | 2 mm |
| Tuotetyyppi | Holkki-istukan lisävaruste |
| Kiinnitys-⌀ | 9 mm |
| Sarja | Centro P |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309666 |
|---|---|
| EAN | 2050001705020 |