OZ-hylsymutterit 2–25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
OZ-klemmiholkkikartioihin nro 300695, 302460, 302462, 302475 ja nro 302477.
Malli
- Mutteri on pintakarkaistu ja ympäriinsä hiottu.
- Kuulalaakeroidulla painerenkaalla suurempia kiristysvoimia ja parempia pyörintäominaisuuksia varten.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
| Istukan kiinnitysväli | 2 - 25 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 180 Nm |
| Kierrekoko | M48×2 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 60 mm |
| Kokonaispituus l | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3096702-25 |
|---|---|
| EAN | 4045197292162 |