ER-Mini-kiristysmutter tiivistealuslevyille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
ER-holkki-istukka Mini, ks. nro 300650; 300652; 300665; 300685; 305710; 305712; 305715.
Rakenne
Pienet ulkomitat, istukkakarkaistu ja hiottu kaikilta puolilta.
- Karkaistu ja hiottu kaikilta puolilta.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
| Normi | DIN 6499 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Maks. kiristysmomentti | 45 Nm |
| Kierrekoko | M30×1 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 35 mm |
| Kokonaispituus l | 25 mm |
| Teille | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309652 |
|---|---|
| EAN | 4045197645739 |