Nelikulmakiristysavain C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teränpitimet nro 318100 − 318800
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terästeline |
|---|---|
| Sopii teräskiinnikkeelle | C |
| Neliö | 14 mm |
| Sopii kiristysruuveihin | 318130 |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Leveys | 130 mm |
| Korkeus | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G318180C |
|---|---|
| EAN | 4045197316073 |