R 32-55 R1.00-46
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4300117
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Lisävarusteet | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.811" |
| Rungon pituus (LB) | 0.394" |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1" |
| Pulttikehän halkaisija (DBC) | 1.417" |
| Pakkauspaino | 0.4365 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4300117 |
|---|---|
| EAN | 4543885670501 |
| Valmistajan tuotenumero | 4300117 |