Yhdistelmäjyrsinistukka HSK-A 100 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
RFID / Balluff-sirureiällä. Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Käyttötiedot
Päätytaso-/päätyjyrsinten ja jyrsinpäiden kiinnitykseen, joissa on pituus- tai poikittaisura.
Toimitussisältö
Sis. kiilan, veto-/mukanaanottorenkaan ja jyrsimen lukitusruuvin nro 309860.
Erikoistarvikkeet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, avain nro 309890, erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinterän tappimandrelli |
|---|---|
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-3; DIN 69893 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | HSK-A 100 A = 160 |
| Kiristysholkki d1 | 27 mm |
| Jyrsinakselin pituus l3 vetorenkaalla | 21 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 27 |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 33 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 27 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 27 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 27 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 48 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 306290 |
|---|---|
| EAN | 4045197290090 |