HSK HSKA100SEMC50X80 HSKA50SEMC16X50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4561240
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 32 mm |
| Rungon pituus (LB) | 24 mm |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 50 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 16 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 50 mm |
| Varren koko (SS) | HSK A 50 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 100 |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4561240 |
|---|---|
| EAN | 4543885695399 |
| Valmistajan tuotenumero | 4561240 |