HSK HSKA100EM32X120E HSKA50EM6X80E
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4500640
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Työkappalekosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 25 mm |
| Rungon pituus (LB) | 54 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 6 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 80 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 50 |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4500640 |
|---|---|
| EAN | 4543885673151 |
| Valmistajan tuotenumero | 4500640 |