HSK HSKA100MAXIN20X115 HSKA63MAXIN32X113
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4504298
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 69 mm |
| Rungon pituus (LB) | 87 mm |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 63 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 6 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 113 mm |
| Varren koko (SS) | 63 |
| Pakkauspaino | 2.38 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 63 |
| A-mitta (pituus) | 113 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4504298 |
|---|---|
| EAN | 4543885678743 |
| Valmistajan tuotenumero | 4504298 |