Poraistukat muoto A HSK-A 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID- / Balluff-sirureiällä.
Sisäisellä jäähdytyksellä enintään 50 bariin asti.
Pyörintätarkkuus < 20 µm.
Toimitussisältö
Sisältää istukka-avaimen T-kahvalla.
Erikoistarvikkeet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-7; DIN 69893-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 50 bar |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Jänneväli | 0.5 - 16 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 57 mm |
| A-mitta (pituus) | 104 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307682 |
|---|---|
| EAN | 4045197573445 |