Poranistukat, muoto A 1–16 mm 1–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID / Balluff-sirureikä.
Sisäisellä jäähdytyksellä enint. 50 bariin asti.
Heittotarkkuus < 20 µm.
- Kapea rakenne.
- Valikoiva jäähdytysnesteen syöttö IK-työkaluille.
- Optimaaliset kiinnitysvoimat työkalulle.
Toimitussisältö
Sis.
istukka-avain T-kahvalla.
Erikoistarvikkeet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-7; DIN 69893-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Kartio | HSK-A 100 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enintään 50 barilla |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Jänneväli | 1–16 mm |
| Rakenne | kapea |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 110 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3077351-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197931894 |