Poranistukat muoto A 2,5–16 mm 2,5–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
- Kapea rakenne.
- Valikoiva jäähdytysnesteen syöttö IK-työkaluille.
- Optimaaliset kiristysvoimat työkalulle.
Toimitussisältö
Sisältää istukka-avaimen T-kahvalla.
Erikoislisävarusteet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-7; DIN 69893-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 50 µm |
| Kartio | HSK-A 100 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Jänneväli | 2.5 - 16 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 110 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3077752,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197932013 |