Lyhyt poraistukka, muoto E 0,3–10 mm 0,3–10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
Sisäisellä jäähdytyksellä, enintään 50 bariin asti.
Heiton tarkkuus < 20 µm.
Toimitussisältö
Sis.
istukka-avaimen T-kahvalla.
Erikoistarvikkeet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Rakenne
Heiton tarkkuus < 20 µm.
Rakenne
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID-/Balluff-sirun reiällä.
Sisäisellä jäähdytyksellä max. 50 bar asti.
Pyörintätarkkuus < 20 µm.
Toimitussisältö
Sis.
istukka-avaimen T-kahvalla.
Lisävarusteet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Kartio | HSK-E 40 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 50 bar |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Jänneväli | 0.3–10 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 4 |
| Rakenne | kapea |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 38 mm |
| A-mitta (pituus) | 91 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3076810,3-10 |
|---|---|
| EAN | 4062406115098 |