HSK
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4509173
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: 235 NmTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Pinta-kosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Tum |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.614" |
| Rungon pituus (LB) | 2.323" |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 2.48" |
| Kokonaispituus (OAL) | 3.346" |
| Varren koko (SS) | 63 |
| Pakkauspaino | 2.5463 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 63 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4509173 |
|---|---|
| EAN | 4543885683426 |
| Valmistajan tuotenumero | 4509173 |