Kutisteistukka jäähdytyskanavan rei'illä HSK-A 63 A = 120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Erittäin kuumaluja teräs.
- Koko 3–5 kovametallille, koosta 6 alkaen HSS:lle ja kovametallille.
- RFID/Balluff-lastunreiällä.
GARANT: Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Kaikki varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!)
Jäähdytyskanavan rei'illä ja tulpattavilla kierteillä.
Kiristyshalkaisijasta D1 6 mm alkaen kierteiset reiät tasapainotusruuveille.
Integroitu työkalujen pituudensäätö kiristyshalkaisijasta D1 6 mm alkaen (säätöalue 10 mm).
Käyttötiedot
- Jyrsimien ja porien kiinnitykseen sylinterivarsilla toleranssissa h6.
- Sopii induktio-, kontakti- ja kuumailmakutistuskoneisiin.
Toimitussisältö
Pituudensäädöllisissä istukoissa sis. pituudensäätöruuvin (kiristyshalkaisijasta D1 6 mm alkaen).
Erikoistarvikkeet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, kutisteistukan jatke nro 302410 − 302416, kutistuskoneet nro 354210 − 354450, tasapainotusruuvisarja nro 309906 180.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Kartio | HSK-A 63 A = 120 |
| Tuotetyyppi | kutisteistukka |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | suljettavissa |
| ⌀ d2 | 33 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 308192 |
|---|---|
| EAN | 4045197468659 |