Hydro Dehn -hydropuristusistukka HPH, lyhyt, kapea HSK-A 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
Käyttötiedot
- poraamiseen, kalvamiseen ja jyrsintään
- Suuri lastunpoistokapasiteetti (mutta ei erittäin raskaaseen lastunpoistoon).
Erikoislisävarusteet
Soviteholkit nro 302135 − 302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
Huomautus
A-mitta00=00 mm toimitetaan pyynnöstä!Tarkoituksenmukainen käyttö
Tarkoituksenmukainen käyttö
- Hydraulinen laajennusistukka GARANT Basic pyörähdyssymmetristen työkalujen kiinnitykseen.
- Teolliseen käyttöön.
- Huomioi vähimmäiskiinnityssyvyys.
- Noudata poikkeavia piirustusohjeita, jos käytetään erikoisrakenteita.
Sopimaton käyttö
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä käytä lamppua alueilla, joissa on suuria pitoisuuksia pölyä, palavia kaasuja, höyryjä tai liuottimia.
- Älä yhdistä jatko-osia.
Rakenne
- Aksiaalinen pituudensäätö, säätövara 10 mm.
- RFID/Balluff-lastureiällä.
Käyttötiedot
- poraamiseen, kalvamiseen ja jyrsintään
- Suuri lastunpoistokyky (ei kuitenkaan erittäin raskas lastunpoisto).
Erikoistarvikkeet
Supistusholkit nro 302135–302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
Huomautus
A-mitta0=0200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | DIN 69882-3; DIN 69893; ISO 12164-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enintään 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302155; 302160; 302165; 302150 |
| ⌀ d2 | 42 mm |
| L3 | 51 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 90 mm |
| Kierteen koko | M16×1 |
| L2 | 48 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307513 |
|---|---|
| EAN | 4062406544478 |