Hydro-Dehn kutistusholkki-istukka BASIC lyhyt, kapea HSK-A 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- RFID/balluff-lastureiällä.
Käyttötiedot
- poraamiseen, kalvaukseen ja jyrsintään
- Korkea lastunpoistokyky (ei kuitenkaan äärimmäisen raskaaseen lastunpoistoon).
Erikoistarvikkeet
Supistusholkit nro 302135 − 302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
Huomautus
A-mitta0=0200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893; DIN 69882-7 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302135; 302140; 302145; 302147 |
| ⌀ d2 | 32 mm |
| L3 | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 85 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307507 |
|---|---|
| EAN | 4062406242015 |