Holkki-istukka, erityisen kapea. 2–6 mm 2-6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
- Varsi kovakoneistettu.
- RFID-/Balluff-sirureikä.
- Kiristysholkki kiristetään takaa kiristysruuvilla istukan läpi, kiristysmutteria ei tarvita!
Etu
Erittäin kapea rakenne mahdollistaa työstön myös vaikeapääsyisissä kohteissa, esim. työkalu- ja muottivalmistuksessa.
Käyttötiedot
DIN 6499:n mukaisella sylinterivarrella varustettujen työkalujen kiinnitykseen.
Toimitussisältö
Sis. kiristysruuvi ja T-kahvainen avain.
Erikoistarvikkeet
Hylsyavain nro 309890, GARANT-kiristysholkit nro 309563.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 63 A = 120 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Holkki-istukka |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Jänneväli | 2–6 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22,854 mm |
| A-mitta (pituus) | 120 mm |
| ⌀ d1 | 9.6 mm |
| ⌀ d2 | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3049722-6 |
|---|---|
| EAN | 4045197708380 |