ER-holkkistukka Mini, kapea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!).
- RFID-/Balluff-sirun reiällä.
- Avartettu läpivienti (= ER11).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Toimitussisältö
Sis. tasapainotetun High-Speed ER -minimutterin (G2,5/25 000 1/min).
Erikoistarvikkeet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881–309430, ER-istukka-avain mini nro 309740.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 63 A = 160 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 1-7 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
| ER-kiristysholkeille | 11 |
| Tehollinen pituus ln | 124 mm |
| Irtonaiset er-minimutterit nro 309650 | 11 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305715 |
|---|---|
| EAN | 4045197289810 |