HSK HSKA63B16MN100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4561205
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Materiaali: pintakarkaistu seosteräs. Varren kovuus vähintään 58 HRC. Kärjen kovuus 35–37 HRC.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 2.48" |
| Rungon halkaisija_2 (BD_2) | 2.079" |
| Rungon pituus (LB) | 2.913" |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 2.185" |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 2.48" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 3.937" |
| Pakkauspaino | 5.2205 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 63 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4561205 |
|---|---|
| EAN | 4543885695085 |
| Valmistajan tuotenumero | 4561205 |