Caterpillar CAT40FCSEM1/2X2.000C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4510504
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Tasapainotettu G2.5:een, maks. n: 20 000 min⁻¹. Soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelle.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Caterpillar |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartioliitos | |
| Mittayksikkö | Tum |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.378" |
| Rungon pituus (LB) | 1-1/4" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 1/2" |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | 5/8-11 |
| Kokonaispituus (OAL) | 2" |
| Varren koko (SS) | CAT40-FC |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Caterpillar |
| Kartio/kiinnitys | CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4510504 |
|---|---|
| EAN | 4543885686120 |
| Valmistajan tuotenumero | 4510504 |