Caterpillar CAT50ER32SHORTB CAT40ER32SHORT
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4501600
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Caterpillar |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartiomainen istuvuus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.575" |
| Rungon pituus (LB) | 0.374" |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 0.789" |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 0.08" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 1.124" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Caterpillar |
| Kartio/kiinnitys | CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4501600 |
|---|---|
| EAN | 4543885675285 |
| Valmistajan tuotenumero | 4501600 |