Caterpillar CAT50ER20X3.937B CAT40ER16X2.750
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4501442
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Caterpillar |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.102" |
| Rungon halkaisija_3 (BD_3) | 1.752" |
| Rungon pituus (LB) | 2" |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 1.37" |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 0.396" |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 0.022" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 2-3/4" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Caterpillar |
| Kartio/kiinnitys | CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4501442 |
|---|---|
| EAN | 4543885674233 |
| Valmistajan tuotenumero | 4501442 |