Caterpillar CAT50CF4-L CAT40CF4-S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4548021
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Caterpillar |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.752" |
| Rungon pituus (LB) | 1" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 0.984" |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | 5/8-11 |
| Kokonaispituus (OAL) | 1-3/4" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Caterpillar |
| Kartio/kiinnitys | CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4548021 |
|---|---|
| EAN | 4543885691988 |
| Valmistajan tuotenumero | 4548021 |