Yhdistelmäkara, muoto ADB BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Erogluâ
- Tuotenumero
- 302920
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja kauluksen vastepinnat hiottu
Kaikki varret mustapintakäsitelty.
Käyttötiedot
Kiilalla kiilauraa käyttäville jyrsinterille, esim. DIN 841.
Mukanaottorenkaalla ristiuurrejyrsinterille DIN 1880 ja jyrsinpäille DIN 1830.
Toimitussisältö
Sis. kiila, mukanaottorengas ja lukitusruuvi.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802. Erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 40 A = 100 |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Muoto | ADB |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 kierrosluvulla 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Tuotetyyppi | Jyrsinkara |
| Työstöstrategia | HPC |
| Normi | DIN 6358 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 16 |
| Akselin halkaisija d1 | 16 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 16 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 16 |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302920 |
|---|---|
| EAN | 4250122613954 |