BT BT50SEMC40X150
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4501182
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Avain ei sisälly toimitukseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 70 mm |
| Rungon pituus (LB) | 112 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 40 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren koko (SS) | BT50 |
| Pakkauspaino | 7.22 |
| Tuotetyyppi | BT |
| Kartio/kiinnitys | BT 50 |
| A-mitta (pituus) | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4501182 |
|---|---|
| EAN | 4543885673946 |
| Valmistajan tuotenumero | 4501182 |