Weldon-pidin muoto ADB, jäähdytyskanavan rei’illä BT 50 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikki varret on kovakoneistettu (hyvä tasapaino). Tasapainotuslaatu = G2,5 / 25000 min− 1.
Suljettavilla jäähdytyskanavan rei’illä.
Käyttötiedot
Weldon-varrella varustettujen työkalujen kiinnitykseen standardien DIN 1835 B ja DIN 6535 HB mukaan.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 20 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 52 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302655 |
|---|---|
| EAN | 4062406100216 |