Weldon-pidin muoto AD BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki varret lasikuulapuhallettu. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 kierrosta/min.
Käyttötiedot
DIN 1835 B:n ja DIN 6535 HB:n mukaisten Weldon-varsisten työkalujen kiinnitykseen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 18000 r/min |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 20 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 52 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302617 |
|---|---|
| EAN | 4062406230371 |