Poranistukat, muoto AD/B 0,5–16 mm 0,5-16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Heittotarkkuus < 20 µm.
Sisäisellä jäähdytyksellä enintään 50 bariin asti.
Toimitussisältö
Sisältää istukka-avaimen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Kartio | BT 50 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 50 bar |
| Jänneväli | 0.5 - 16 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 57 mm |
| A-mitta (pituus) | 110 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3031760,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197584397 |