Poranistukat, muoto AD/B, BT 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Oikea- ja vasenkätiselle pyörimissuunnalle.
Heiton tarkkuus < 20 µm.
Sisäisellä jäähdytyksellä maks. 50 bariin asti.
Toimitussisältö
Sis.
istukan avaimen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308806, AB-istukan avaimet nro 308820 – 308835.
Rakenne
Maks. kapea rakenne yleisimmille ⌀-kokoille aina 10,2 mm:iin asti.
Rakenne
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Heittotarkkuus < 20 µm.
Sisäisellä jäähdytyksellä maks. 50 bariin asti.
Toimitussisältö
Sis.
istukka-avaimen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Kartio | BT 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, maks. 50 bar |
| Jänneväli | 0,3 - 10,2 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 4 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 38 mm |
| A-mitta (pituus) | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303175 |
|---|---|
| EAN | 4045197868794 |