Poraistukat, muoto A 2,5–16 mm 2,5–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- Kapea rakenne.
- Kohdennettu jäähdytysnesteen syöttö IK-työkaluille.
- Optimaaliset pitomomentit työkalussa.
Toimitussisältö
Sis.
istukan avaimen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, AB-istukan avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 12000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 50 µm |
| Kartio | BT 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Jänneväli | 2.5 - 16 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 95 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3031652,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197931856 |