BT550160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6810631
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
PINZBOHR-porausjärjestelmä on MYFHE;S.A.:n tuote.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | PINZBOHR-työkalut | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 3.937" |
| Rungon pituus (LB) | 1.378" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 2.362" |
| Kokonaispituus (OAL) | 2.756" |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Pakkauspaino | 13.2057 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6810631 |
|---|---|
| EAN | 4543885106314 |
| Valmistajan tuotenumero | 6810631 |