Päätyjyrsinistukka tärinänvaimennettu BT 50 A = 200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Sylinterimäinen muoto.
- Varsi, kaulat ja kaikki tärkeät kosketuspinnat laipassa ovat hiottuja.
- RFID/Balluff-sirun reiällä.
- Suurennettu kosketuspinta laipassa.
- Tärinänvaimennettu rakenne, kiinnitin tärinänvaimennetulla ytimellä.
Etu
Selvästi pienempi tärinöintitaipumus! Huomattavasti suurempi syöttö!
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin ja vetotapin.
Erikoistarvikkeet
Erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Muut koot pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | DIN 69882-3; JIS B6339; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 8000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 50 A = 200 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsimen kara |
| Normi | DIN 6357 |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Akselin halkaisija d1 | 27 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 58 mm |
| A-mitta (pituus) | 200 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 21 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303054 |
|---|---|
| EAN | 4045197821690 |