Päätyjyrsimen pidin värinänvaimennettu BT 40 A = 200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Sylinterimäinen muoto.
- Varsi, tapit ja kaikki tärkeät olkapään kosketuspinnat ovat hiottuja.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
- Suurennettu kosketuspinta olkapäässä.
- Värinänvaimennettu rakenne, kiinnitys värinänvaimennetulla ytimellä.
Etu
Selvästi pienempi värinöintitaipumus! Huomattavasti suurempi syöttö!
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin ja vetäjän.
Erikoisvaruste
Erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Muita kokoja saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | DIN 69882-3; JIS B6339; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 8000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 40 A = 200 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsimen dorn |
| Normi | DIN 6357 |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Akselin halkaisija d1 | 22 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 48 mm |
| A-mitta (pituus) | 200 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303050 |
|---|---|
| EAN | 4045197821638 |