Päätyjyrsintäkara, muoto A, BT 50, A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja kauluksen tukipinnat ovat hiottuja.
Kaikki varret puhallettu hienoilla lasikuulilla. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 kierrosta/min. Muoto A.
Toimitussisältö
Sisältää lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 – 308802. Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 18000 kierrosta/min |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsimen kara |
| Normi | DIN 6357 |
| Akselin halkaisija d1 | 40 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 40 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 40 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 89 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kiristysholkki d1 | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303037 |
|---|---|
| EAN | 4062406101282 |