Päätyjyrsinistukka, muoto A, BT 40, A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja laipan vastinpinnat ovat hiottuja.
Kaikki varret puhallettu hienoilla lasikuulilla. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 r/min. Muoto A.
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802. Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsinistukka |
| Normi | DIN 6357 |
| Akselin halkaisija d1 | 16 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 16 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 38 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303027 |
|---|---|
| EAN | 4062406231057 |