Päätyjyrsinistukka jäähdytyskanavan reiällä, muoto ADB BT 50 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, vetotappi ja kauluksen vastepinnat ovat hiotut
Kaikki varret bruneroidut.
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802. Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsintappi |
| Normi | DIN 6357 |
| Akselin halkaisija d1 | 32 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 32 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 78 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303045 |
|---|---|
| EAN | 4250122616320 |