Päätyjyrsimen pidin jäähdytyskanavareikineen, muoto ADB BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja kosketuspinnat olkapäässä ovat hiottuja
Kaikki varret kovakoneistettuja (rauhallinen käynti). Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min. Muoto ADB.
Mukana 4 jäähdytyskanavareikää.
- Sylinterimäinen muoto.
- Balluff-sirureiällä.
- Suurennettu kosketuspinta olkapäässä.
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoisvaruste
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802. Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsimen dorn |
| Normi | DIN 6357 |
| Akselin halkaisija d1 | 27 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 27 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 27 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kiristysholkki d1 | 27 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303025 |
|---|---|
| EAN | 4062406100605 |