Kutisteistukka muoto ADB BT 50 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Vastaa E-DIN 69882-8, muoto G.
Rakenne
- Työkalujen integroitu pituudensäätö, säätömatka 10 mm (alkaen ⌀ 6).
- Koko 3−5 kovametallille, alkaen koko 6 HSS:lle ja kovametallille.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen sylinterivarrella toleranssissa h6.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308806, kutistejatke nro 302410 − 302417, kutistustyökalu 354210 − 354400.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 50 A = 160 |
|---|---|
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | JIS B6339; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Tuotetyyppi | Krympchuck |
| Kiristysholkki d1 | 10 mm |
| ⌀ d2 | 24 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303461 |
|---|---|
| EAN | 4062406520168 |