Slimmi hydraulistukka BT 30 A = 85
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Erittäin kapea rakenne (3°-kontuuri).
- Ihanteelliset vaimennusominaisuudet.
- Aksiaalinen pituudensäätö mahdollinen.
- Varret kovakoneistettuja.
Käyttötiedot
- Erityisesti työkalu- ja muottivalmistuksessa.
- Kun tarvitaan pienennetty häiriökontuuri.
- Poraus-, kalvaus- ja jyrsintätöihin.
- Työkalujen kiinnittämiseen, varren toleranssi h6.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 – 308802, supistusholkit nro 302135 – 302187.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 30 A = 85 |
|---|---|
| Muoto | AD |
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydraulinen laajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 85 mm |
| ⌀ d2 | 20 mm |
| ⌀ d3 | 24,9 mm |
| L2 | 47 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303446 |
|---|---|
| EAN | 4045197868619 |