Hydro-Dehn kutistusholkkiistukka BASIC lyhyt, kapea, muoto AD BT 30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Heitto ≤ 3 µm.
- RFID/Balluff-sirun reikä.
- Aksiaalinen pituudensäätö (säätövara V = 10 mm) mahdollinen.
- Joustava käytettäessä supistusholkkeja.
- Jäähdytysnesteen paine jopa 80 bar.
Käyttötiedot
Poraukseen, kalvaukseen ja viimeistelyjyrsintään
Erikoislisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, supistusholkit nro 302135–302187.
Toimitusehdot
Sis. pituudensäätöruuvin ja T-kahvallisen kuusiokoloavaimen.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 30 |
|---|---|
| Muoto | AD |
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydro-laajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 6 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 46 mm |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
| ⌀ d2 | 26 mm |
| L2 | 43 mm |
| Vapaahionnan pituus | 63 mm |
| Kierteen koko | M5 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303471 |
|---|---|
| EAN | 4067263239642 |