Hydro-Dehn kutisteistukka BASIC kapea, muoto ADB
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Pyörintäheitto ≤ 3 µm.
- Balluff-sirun reikä.
- Aksiaalinen pituudensäätö mahdollista, säätövara 10 mm.
- Joustava supistusholkkien avulla.
- Jäähdytysnesteen paine enintään 80 bar.
Käyttötiedot
Poraamiseen, kalvamiseen ja viimeistelyjyrsintään
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, supistusholkit nro 302135–302187.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 40 lyhyt |
|---|---|
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | DIN 6359; ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Kutisteistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 44.5 mm |
| A-mitta (pituus) | 90 mm |
| ⌀ d2 | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303825 |
|---|---|
| EAN | 4067263239727 |