Hydro-Dehn-kiristysistukka BASIC kapea, muoto AD BT 30 lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Pyörintäheitto ≤ 3 µm.
- Balluff-sirureikä.
- Aksiaalinen pituudensäätö mahdollinen, säätövara 10 mm.
- Joustava supistusholkkien käytön ansiosta.
- Jäähdytysnesteen paine jopa 80 bar.
Käyttötiedot
Poraukseen, väljentämiseen ja viimeistelyjyrsintään
Lisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, supistusholkit nro 302135–302187.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 30 lyhyt |
|---|---|
| Muoto | AD |
| Pidinstandardi | JIS B6339; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5, 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Kutisteistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Normi | DIN 6359 |
| Toteutus | BT-DC |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 44,5 mm |
| A-mitta (pituus) | 90 mm |
| ⌀ d2 | 42 mm |
| a | 1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303820 |
|---|---|
| EAN | 4067263239710 |