sitkarkaisettu T-uran leuka 17 mm 17 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin yleisiin voimaistukoihin merkeiltä Schunk, Forkardt, Röhm ja SMW (terävillä hammastuksilla).
Malli
Tarkkuushiottu ja sitkarkaisettu.
Toimitussisältö
Sis. sylinterikantaruuveja DIN 912 – 12.9!
Huomautus
Muita T-uramuttereita voidaan toimittaa tehtaalta.
Sopii taulukkokäyttöön
Röhm: KFD 160-200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uraolka |
|---|---|
| Korkeus h | 21.7 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 70 Nm |
| Uran leveys d | 17 mm |
| Kierre g | M12 |
| Askelkorkeus h | 9.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31352017 |
|---|---|
| EAN | 4019208193632 |