Painekiristin, pyöreä, DIN 6343 185 E 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 6343
Tarkkuus
Heittotoleranssit: D = 1–10 mm = 0,02 mm D = 10–30 mm = 0,03 mm D = 30–60 mm = 0,04 mm
Malli
Kiristysholkit, pyöreä profiili 1 mm:n välein. Ilmoita haluttu kiristys-⌀ tilauksessa.
Huomautus
Muut halkaisijat ja muodot (esim. nelikulmainen tai kuusikulmainen) pyynnöstä!
Profiili ⌀ 4,0–8,0 mm sileä. Alkaen ⌀ 9,0 mm poikkiuurteilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Tyyppi | 185 E |
| F | 66 mm |
| Kulma α | 15° |
| K | 84 mm |
| A | 73 mm |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
| Kiinnitys-⌀ | 14 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32955514 |
|---|---|
| EAN | 4045197724700 |